Masszázs Fórum

Ez a magyar masszőrök fóruma, melyben megosztjuk tapasztalatainkat, és próbáljuk minél jobban segíteni egymást, és a masszőrök helyzetét Magyarországon.

You are not connected. Please login or register

Masszázs Fórum » Általános » Oktatás » OKTÁV - gyógy- és sportmasszőr

OKTÁV - gyógy- és sportmasszőr

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1 OKTÁV - gyógy- és sportmasszőr on 2015-12-10, 15:14

Admin

Admin
Eredetileg a Minervába mentem volna, de augusztus utolsó hetében felhívtak engem (és sok sorstársam) hogy mégsem indul a képzés.
Sok embert megkérdeztem abban az egy hétben, hogy melyik lehetne a legjobb suli erre, végül az Oktávra raktam a voksomat.
(A legtöbb negatív kritikát a Drégely-ről hallottam, azt nem ajánlom senkinek!)

Ami a legfontosabb szerintem egy iskolánál: a tanárok
Szerintem nagyon felkészültek, hatalmas tudással rendelkeznek mind, és tanítani is tudnak, megvan a megfelelő szigor.
Egyetlen negatívum nálam a vállalkozás ismeret volt, amire nagyobb hangsúlyt fektetnék. De ezen kívül az összes tárgy (anatómia, masszázs elmélet és gyakorlatok, reumatológia, ortopédia, bőrgyógyászat, neurológia, stb. kiváló volt, rendesen leadva.

Az iskola családias hangulata is vonzó, az igazgató is nagyon korrekt, jóindulatú hölgy. Jó volt oda bejárni.
(A nappali tagozaton voltam, az estiről, levelezősről nem tudok véleményt formálni így)

Az iskola felszereltsége megfelelő. Lehet hogy az ágyakra ráférne már egy kárpitozás, újítás, de így is tökéletesen használhatóak, és sok van!

Összegezve, én úgy érzem, jól jártam hogy itt töltöttem el a 2 éves tanulmányom.

Felhasználó profiljának megtekintése http://sziklaimasszazs.hu

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]